NASVAHU.NET

On-line marketing

On-line marketing

On-line marketing nebo také internetový marketing využívá jako základní nástroje webové stránky a internetovou reklamu.
V širším pojetí pak komunikuje s cílovou skupinou na sociálních sítích a oborových fórech, pracuje s online public relations a online direct marketing.
Kvalitně řízený internetový marketing je základ pro zvýšení prodeje Vašeho zboží či služeb.

SEO OPTIMALIZACE WEBOVÝCH STRÁNEK

Dobře provedenou optimalizací získáme návštěvnost webu skrze neplacené výsledky vyhledávání. Webové stránky tvoříme a dále ladíme tak, aby je vyhledávače zařazovaly co nejvýše. Optimalizace začíná výběrem dobré domény.

PLACENÁ ON-LINE REKLAMA

Spolu s dobře optimalizovaným webem podporujeme prezentaci na internetu placenou on-line reklamou. Využíváme několik typů placené reklamy.

BANNEROVÁ REKLAMA

Jde o graficky zpracovanou plošnou inzerci na webových stránkách.

TEXTOVÁ REKLAMA

Jde o inzeráty, které najdou vyhledávače po zadání klíčového slova. Inzeráty bývají zobrazeny na prvních třech pozicích a v pravém sloupci vedle ostatních výsledků hledání. Nejčastěji používaný model platby je PCP – platba za proklik. Dle hledanosti klíčového slova je určena cena, kterou inzerent platí za kliknutí uživatele na inzerát. Další možnosti platby jsou CPT – platba za tisíc zobrazení, platba za pevné umístění a čas, platba za akci (např. za uskutečněnou objednávku), platba za unikátní uživatele atd.

on line reklama

REMARKETING, RETARGETING

Remarketing (Google) a Retargeting (Seznam) je možnost, jak oslovit cílovou skupinu lidí, kteří již jednou přišli na Vaše webové stránky.  Tito uživatelé následně uvidí Vaši reklamu (bannery či textový inzerát) na jiných webových stránkách, které navštíví.
Remarketing je několikrát účinnější než jiné druhy PPC reklamy.