NASVAHU.NET

Tisková reklama

Tisková reklama

Realizujeme kompletně projekty v oboru tisková reklama. Vytvoříme grafický návrh včetně zajištění fotek. Upravíme Vaše texty, nebo dodáme vlastní. Zajistíme korekturu textů. Vše pak připravíme pro tisk. Po vytištění dopravíme Váš produkt až k Vám.

VIZITKY

Vizitkou vystihneme Váš obor, ale i Vás samotné. Jejím prostřednictvím sdělíme světu, kdo jste a co můžete nabídnout. Vizitky jsou samozřejmou součástí jednotného firemního stylu.

LETÁKY A PLAKÁTY

Grafické  návrhy letáků a plakátů  přizpůsobíme Vašim představám a vkusu. V případě zájmu pomůžeme stylizovat texty či vytvoříme vlastní. Zajistíme tisk.

PROSPEKTY A BROŽURY

Prospekty, skládačky, časopisy, katalogy a brožurky jsou často součástí firemní propagace. Jejich grafické zpracování vyladíme do celkové vizuální prezentace firmy. V případě zájmu jsme schopni zajistit kromě grafického zpracování i texty, nebo pouze pomoci s jejich stylizací. Upravíme dodané fotografie nebo pořídíme vlastní. Jsme schopni zajistit komplet výrobu prospektů, brožur, knih.

OBALY NA CD A DVD

CD či DVD bývá často součástí propagačních materiálů firmy nebo produktu. Může obsahovat hudbu, různé audio spoty, grafické podklady nebo powerpointové či jiné firemní prezentace v elektronické podobě. Obal samozřejmě sladíme s ostatními materiály v ucelené formě jednotného vizuálního firemního stylu.
Zajistíme duplikaci a potisk CD i DVD.

POZVÁNKY, OZNÁMENÍ, BLAHOPŘÁNÍ

Nabízíme grafické i textové zpracování různých pozvánek, svatebních oznámení, firemních PF, přání k narozeninám, přání k svátku, vánočních přání…

NAŠE PRÁCE

Brožura obce

Brožura obce Stračov k soutěži Vesnice roku

Publikace s kreslenými vtipy

Vtipy Petra Urbana vytvořené na míru pro obec Stračov

Leták terapeutky

Leták na energetické ošetření a výrobu šperků a osobních amuletů

Plakát na akci

Plakát na akci Vesnice roku ve Stračově