NASVAHU.NET

O NÁS

O NÁS

V našem kolektivu se spojuje práce grafického studia s truhlářským řemeslem, programováním i nahrávacím studiem. Spolupracujeme s profesionálními fotografy, herci, muzikanty a dalšími kreativními lidmi z různých oborů. Díky tomu můžeme našim partnerům nabídnout širokou nabídku služeb.

Vladimír Kraus
Vladimír Kraus
Grafické práce, on-line marketing
Už v minulém století začínal jako grafik v královéhradecké reklamní agentuře Ivepa. Později prošel prestižním akreditovaným programem Manažer pro internetové projekty a kromě grafických prací nabízí služby z oboru internetového marketingu. Je koordinátorem zakázek našeho studia.
Václav Krecl
Václav Krecl
Programátorské práce
Studoval informatiku na Mendelově univerzitě v Brně. Už při škole tvořil webové stránky a aplikace pro naše studio. Po ukončení studia pracuje ve firmě HANABOSO, s.r.o., jako senior programátor. Programuje v PHP a JavaScript, k tomu využívá CSS framework Bootstrap.
Petra Výtvarová Krausová
Petra Výtvarová Krausová
Práce s textem a hlasem
Vystudovala herectví na JAMU v Brně. Pak hrála v Klicperově divadle v Hradci Králové, kde nadále hostuje. Pořádá semináře, workshopy, moderuje, učí na ZUŠ Náchod. Pro naše studio upravuje a načítá texty a podílí se na tvorbě audiospotů. www.petravytvarova.cz